Uurige gripi kohta

 

Alguses võib gripp paista lihtsalt külmetusena. Kuigi gripil on ainult 3 suuremat viirust, mis võivad põhjustada palju raskemat infektsiooni. Gripi sümptomid ilmnevad kiiresti ja jõuavad tavaliselt haripunkti 2...3 päeva möödudes; 5...8 päeva jooksul peaksite te hakkama end viimaks paremini tundma. Gripi sümptomiteks on palavik, kurguvalu, peavalu, lihaste valulikkus, väsimus, ninakinnisus ja köha.

Leevendus
Seega, kuidas gripist kiiresti lahti saada? Tavaliselt ei ole vajalik arsti poole pöörduda ja väga palju on abi lihtsatest kodustest meetoditest, nagu piisav puhkus, enda soojas hoidmine ja hüdreerituna püsimiseks ohtralt vedeliku tarbimine. Kurguvalu leevendamiseks on suurepärased vahendid mee- ja sidrunijoogid.

Antibiootikumid gripi korral ei aita, kuna need on mõeldud bakterite, mitte viiruste vastu. Kõige parem on hoida antibiootikume selleks ajaks, kui neid tarvis läheb, et vältida nende liigsest kasutamisest tingitud resistentsust.

Ninakinnisus on üks gripi ebameeldivamaid sümptomeid. Ninaloputus, aurutamine ja õhuniisutajad on suurepärased vahendid ninakinnisuse leevendamiseks. Kui te kohest leevendust soovite, aitavad teie nina puhastada Otrivin'i (ksülometasoliin) sarnased ninaspreid.

Külmetuse korral soovitame:

Otrivin Total toote pudel

TEIE KÕIGE HÄIRIVAMATE NINASÜMPTOMITE TÄIELIK LEEVENDUS

Vaata rohkem

Otrivin Total toote pudel