NINAKINNISUSE JA SIINUSTE SURVETUNDE LEEVENDUS

 

Leevendab sinusiidiga kaasneva ninakinnisuse juba 2 minutiga. Toimib kuni 12 tundi.

NINAKINNISUSE JA SIINUSTE SURVETUNDE LEEVENDUS

Leevendab sinusiidiga kaasneva ninakinnisuse juba 2 minutiga. Toimib kuni 12 tundi.

Otrivin Menthol 0,1% ninasprei (ksülometasoliin)

Nohu korral nina limaskesta turse vähendamine. Kasutamiseks täiskasvanutele ja üle 12-aastastele noorukitele. Kiire ja pika toimega dekongestant, mis leevendab ka siinuste survetunnet. Avab nina 2-5 minutiga. Toimib 10-12 tundi

 

 • Kuidas see toimib

  Otrivin Menthol 0,1% (ksülometasoliin) toimetab nina sisemusse täpse annuse ravimit, mis leevendab kiiresti sinusiidiga kaasnevat ninakinnisust. See pakub kuni 12-tunnist leevendust juba 2 minutit pärast manustamist. Otrivin Menthol 0,1% sisaldab toimeainena ksülometasoliinvesinikkloriidi, mis aitab avada ja puhastada ninaurkeid, vähendades lima hulka ja nina limaskesta turset.

 • Kuidas kasutada

  Otrivin Menthol 0,1% on kasutamiseks täiskasvanutele ja üle 12-aastastele noorukitele. Otrivin Menthol'i ei tohi kasutada järjest kauem kui 7 päeva.
  Mitte ületada lubatud annuseid, seda eelkõige lastel ja eakatel. Kasutamiseks ninasiseselt. Täiskasvanutele ja üle 12-aastastele lastele 1 pihustus mõlemasse ninasõõrmesse kuni 3 korda päevas, vastavalt vajadusele. Mitte manustada mõlemasse ninasõõrmesse üle kolme ravimiannuse päevas. Viimane ravimiannus on soovitatav manustada vahetult enne magamaminekut.

  Täpsemad juhised:

  1. Nuusake nina tühjaks.
  2. Hoidke pudel püstises asendis ja asetage pöial põhjale ning otsik kahe sõrme vahele.
  3. Kallutage ennast kergelt ettepoole ja sisestage otsik ninasõõrmesse.
  4. Vajutage pumbale, ise samaaegselt sisse hingates.
  5. Puhastage ja kuivatage otsik ja asetage kork kohe pärast ravimi manustamist tagasi pudelile.

  Me soovitame esimestel minutitel pärast ravimi kasutamist nina mitte nuusata, et ravim saaks toimima hakata.

  MITTE KASUTADA KAUEM KUI 7 JÄRJESTIKUST PÄEVA.

  Kui sümptomid püsivad, pidage nõu oma arsti või apteekriga. Nakkuse võimaliku leviku ärahoimiseks tohib igat ravimipakendit kasutada vaid üks inimene.

 • Tooteinfo

  Millal kasutada

  Otrivin Menthol 0,1% (ksülometasoliin) on kasutamiseks nohu korral nina limaskesta turse vähendamiseks. Otrivin Menthol 0,1% on näidustatud kasutamiseks täiskasvanutele ja üle 12-aastastele noorukitele.

  Ettevaatusabinõud

  Vastunäidustused:

  • Ülitundlikkus ksülometasoliini või selle ravimi mis tahes abiaine suhtes.
  • Transsfenoidaalse hüpofüsektoomia või vabastatud kõvakelmel teostatud operatsioonide järgselt.
  • Kitsanurga glaukoomiga patsiendid.
  • Rhinitis sicca ja atroofilise riniidiga patsiendid.

  Lisainformatsioon

  Otrivin Menthol 0,1% ninasprei on saadaval 10 ml pakendis. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte kasutada pärast pudelil märgitud kõlblikkusaega. Hoida temperatuuril kuni 25°C. Me ei soovita ravimipudelit 28 päeva pärast avamist enam rohkem kasutada.

  Koostis

  Otrivin Menthol 0,1% toimeaine on ksülometasoliinvesinikkloriid (0,1%). Teised koostisosad on levomentool, eukalüptool, dinaatriumedetaat, naatriumdivesinikfosfaatdihüdraat, dinaatriumfosfaatdodekahüdraat, naatriumkloriid, sorbitool, makrogoolglütseroolhüdroksüstearaat ja puhastatud vesi.

  Allolevatel linkidel klõpsates lahkute te Otrivin.ee lehelt ja liigute välisele sõltumatule veebilehele, mida ei halda GSK.
  GSK ei vastuta selle lehe eest.

  Lugege alati pakendi infolehte.